Naujienos

Leisk man nešti meilę, džiaugsmą, viltį! Su švente visus!

Paprastai rugsėjo pirmąją mūsų gretos nebūna gausios - daugelis lydi seses ir brolius į mokyklas. Tad mes tiesiog švenčiame mūsų visų susitikimą po atostogų.

Pradedant naująjį sezoną dar kartą prisistatome

Pradedant naująjį, mūsų darželiui jau 17-ą, sezoną dar kartą Jums pristatome savo kolektyvą, kas gi pasitiks, ugdys, myluos Jūsų vaikučius...

Maratonas "Sveikas, ruduo" - 2017/2018m. sezoną pasitinkant

Dalinamės akimirkomis iš kasmetinio maratono.

Kviečiame bėgti su vaikais maratoną "Sveikas, ruduo"

Rugpjūčio 25 d., penktadienį, 10 val. kviečiame bėgti su vaikais maratoną "Sveikas, ruduo" - 2017/2018m. sezoną pasitinkant. Tik nepamirškite - reikia turėti persirengti sausų drabužių. Bėgti galima ir su auliniais:)

Rugsėjo 28 d. kviečiame į tradicinį Augueko namų turgelį

Tradiciškai naująjį mokslo metų sezoną pasitinkame kartu su mūsų draugais ūkininkais, kurie mus maitina ištisus metus, šurmuliuojančiame Augueko namų kiemelio turgelyje. Kviečiame visus draugų draugus pabendrauti su ūkininkais, paragauti jų auginamų ir gaminamų gėrybių, sužinoti sveikų naujienų. Bus ir pieno produktų, ir miltų, ir duonos, ir daržovių, ir žolynų gaminių. Kaip žinoti, ką perkame ir valgome? Susidraugauti su tais, kurie augina ir gamina! 

Rudenį būkime sveiki: teisingai maitinkimės ir laikykimės režimo

Ko visgi reikia, kad išliktume sveiki ir žvalūs? Ką reiškia sąvokos: " sveika mityba", "sveika gyvensena"? Ar vien tik rinkdamiesi ekologiškus produktus jau galime tikėtis, kad ligos rudenį keliaus pro šalį?

Ar jau reikia logopedo?

Dažniausiai logopedams užduodami klausimai prasideda taip: ,,Ar normalu, kad mano vaikas dar nekalba?“, ,,Ar jau reikia kreiptis į logopedą?“, ,,Kokie požymiai rodo, kad mūsų vaikui reikia logopedo?“....

Popiežius Pranciškus "Amoris Leatitia" apie meilę šeimoje – apie dėmesį vaikų auklėjimui

Todėl tėvų klausiu: „Ar mėginame suprasti, kur vaikai iš tiesų yra savo kelyje? Ar žinome, kur yra jų siela? Ir pirmiausia: ar norime žinoti?“    

Vaikams skaniausia bus tai, ką pirmiausia paragavo po motinos pieno

"Jei tai buvo obuolys, tuomet ir paaugęs vaikas mėgs vaisius, jei bulvė - sunkiai atsilaikys nesuvalgęs bulvinio patiekalo",- sako Saulius Urbonas, sveikatos mokytojas, savo žiniomis Augueko namuose dalijasi jau ne vieną kartą. Žurnalistės Vilmos Čereškienės interviu su Sauliumi apie tris sveikatos banginius - subalansuotą mitybą, judesį ir meditaciją. 

Vasarai atėjus

Ką mes veikiame atėjus vasarai? Išleistuvės, maratonas....