Naujienos

Kodėl dovanas darželyje atneša šv. Mikalojus ir šv. Liucija?

Sako, pasaulis pamiršo gero žmogaus grožį. Mes sakome, kad kartais reikia tiek nedaug, tik kasdien pastebėti mažus dalykus, jais džiaugtis, padėti, išgirsti, užjausti, išklausyti, duoti vaikų širdims, o ne protams. Kodėl į "Dūzginėlio" kalėdines šventes neatkeliauja išsipustęs Kalėdų senis su dideliu dovanų maišu? Kodėl pasirinkome išgyventi nuostabų Advento laiką, visą mėnesį, kai kvepia liejamomis žvakėmis, kepama duona, žėri vaikų gerumu? 

Sviestelis

50 g lydyto sviesto, 3-4 šaukštai sugrūstų linų sėmenų, šaukštas maltų burnočio sėklų, truputis druskos. Šiek tiek pakaitinus sviestą, viską įmaišyti.

Gruodžio 13 d. - Šv. Liucija, Šviesos diena, žibintų šventė

Atmindami Šv. Liucijos - dvasinės ir išorinės šviesos globėjos bei skleidėjos - atminimą, visi kartu gaminame žibintus.

Gruodžio 6 d. atkeliauja Šv. Mikalojus surinkti laiškų Kalėdų seneliui

Šią dieną rašome ir atiduodame laiškus, netikėtai užsukusiam Šv. Mikalojui. 

Lapkričio 28 d.,17 val. kviečiame į Advento vakarą

Kviečiame į Advento vakarą, pasigaminsime grupės adventinį vainiką, galėsime susisukti vaško žvakių ir prie arbatos su pyragu pasidalinsime vaikų džiaugsmais ir tėvų rūpesčiais.

Lapkričio 22 d. - Šv. Cecilijos, muzikos ir muzikantų globėjos, diena

Pagerbdami Šv. Cecilijos, kuri nuo seno laikoma bažnytinės muzikos, vargoninkų, instrumentų gamintojų, dainininkų, muzikantų ir poetų globėja, atminimą, šią savaitę muzikuojame ir gaminame įvairius muzikos instrumentus.

Rudenį būkime sveiki: teisingai maitinkimės ir laikykimės režimo

Ko visgi reikia, kad išliktume sveiki ir žvalūs? Ką reiškia sąvokos: " sveika mityba", "sveika gyvensena"? Ar vien tik rinkdamiesi ekologiškus produktus jau galime tikėtis, kad ligos rudenį keliaus pro šalį?

Lapkričio 22 d., 16.30 kviečiame į šaškių popietę

Laukiame tėvelių, senelių, brolių, seserų, draugų... 

Lapkritį ugdome valią

"Norint ugdyti geležinę valią, reikia atlikti daug nedidelių savidrausmės lavinimo darbelių. Kasdien atliekami, tie nedideli darbeliai persipina vienas su kitu ir galiausiai sukuria dvasinę tvirtybę." Robin Sharma

Rudenį atraskime šaknis

Topinambų, pastarnokų, petražolės, kiaulpienės, krienų...