Vasara "Augueko namuose" - stovyklų metas

Vasara "Augueko namuose" - stovyklų metas Jau 17 metų vasaros sutiktuvės Augueko namuose yra darželinio gyvenimo ritmo virsmas į stovyklinį. Miesto vaikus siekiame sugrąžinti į gamtą. Šiemet mūsų stovyklos bazė - Eiliokiškio kaimas, Vilniaus rajone. Jame kuriame edukacinį ūkį vaikams - miško apsuptyje jau pasėti žirniai, avižos, iškastas tvenkinys, susodintos daržovės, uogas mezga šilauogės. Ateityje čia įsikurs ir gyvulių ūkis - tiesa, nedidelis, toks, kokio pakaks miesto vaikams labiau prisiliesti prie kaimo gyvenimo. 
Šiemet naujiena: imsimės paneigti vis dažniau ekspertų įvardijamą problemą, kad auga karta be kompaso. Tai yra vaikai visiškai nutolę nuo gamtos, nebeturi tikro būtino santykio su gamta, o ir patys tėvai gamtoje būna tiek, kiek išgali - per atostogas ar savaitgaliais, lankydami pažintinius takus ar viešėdami kaimo turizmo sodybose. Mes sakome, kad vaikams kompasą į rankas įduosime, išmokinsime juo naudotis ir sugrąžinsime vaikus į tikrą gamtą. O pažintinius takus kursime ten, kur jų net nėra. Imsimės misijos - užauginti gamtos vaikus. Todėl mūsų penkių dienų pamaininės dienos stovyklos bent kelios prabėgs miškuose ir pievose. Su užduotimis, žemėlapiais, laužu, žolelėmis ir žaidimais. Dar kelias dienas skirsime įdomiausiems miesto, ypač senamiesčio maršrutų atradimams. Ir būtinai su "kompasu" - pačių susikurtu žemėlapiu. 
Stovyklautojų skaičius ribotas. Pirmenybę teikiame buvusiems Augueko namų lankytojams. 
5 d. kaina su maitinimu ir ekskursijomis bei lankytinais objektais - 160 eur. Pamainų datos: nuo birželio 3 d. iki rugpjūčio 2 d. 
Daugiau informacijos: 
Jolanta - jolanta@augueko.lt, tel. +37061809944; 
Gintarė - gintare@augueko.lt, tel. +37069251601.