Pasitinkame rudens sezoną

Pasitinkame rudens sezoną Rudens sezoną pasitiksime kaip jau įprasta Augueko namų turgeliu, į kurį kviečiame visus pirmiausia bendrystei ir draugystei, o besišnekučiuojant ragauti, domėtis, klausti, ką nauja ir ką gera bei sveika mums augina mūsų draugai ūkininkai. Jeigu reikia informacijos apie kasdienėje mityboje naudojamus produktus, čia galima klausti ir gauti atsakymus iš pirmų lūpų. Mums visus metus pieno produktus tiekianti ūkininkė Vaiva Buliauskienė iš Prienų rajono, miltus ir grūdus vežantis Šlyninkos malūnininkas Stasys iš Zarasų krašto, daržoves bei prieskonines žoleleles – ūkininkų Radžiūnų šeima į turgelį atvyksta visada. Ir su naujienomis, ir senomis sveikomis tiesomis, kaip ką valgyti, kaip ką pasirinkti.
Turėsime ir kuo papildyti namų vaistinėles bei kasdienius švaros ritualams skirtas dėželes- hidrolatų, arbatų, sirupų nuo kosulio aruodus galėsime pasipildyti iš Dalios, Senųjų Trakų apylinkių.
Dar medus, dar mūsų virtuvės kepiniai ir gaminiai, dar ir džiovinti vaisiai bei ekologiški skanumynai.
Laukiame visų draugų paskutinį mėnesio penktadienį, rugpjūčio 30 d. nuo 9 val.
Kol kiemelyje šurmuliuos turgelis, mūsų auklėtiniai su tėveliais leisis į vilties bėgimą miškelyje – taip startuojame kiekvieną naują sezoną. Nesivaržydami, o beklegėdami, besimatuodami, kiek kas paaugo, leidžiamės į naują metų kelionę.