Mūsų diena

 KAIP ATRODYS MŪSŲ DIENA 

7.30        Labas rytas, darželi. Kokia šiandien diena, kvapas, muzika –
apsikabinimai, pasisėdėjimai, apsidairymai.
8.00         Ryto ratas – "kuo aš dabar gyvenu" ir dienos plano aptarimas.
8.15         Ryto mankšta: akių, burnos, ausų, padukų bei viso kūno žadinimas.
8.30         Pusryčiai.
9.00         Veiklos: skaičiai, raidės, gamtos ir pasaulio pažinimas,
dorinis ugdymas, dailė,  amatai, muzika, anglų k., krepšinis, kvapai, rytų
kovų menai, džiazas ( pagal dienas)
10.30      Vaisių stalas.
10.30       Laukas: atradimai, eksperimentai, žygiai, pasivaikščiojimai
11.30-13.00       Pietūs.
12.30      Ramybės laikas: seku seku pasaką. Miegas.
13.30      Nemiegas: savimasažai, laukas, stalo žaidimai.
15.30      Pavakariai.
16.00     Vaidybiniai, sporto, lavinamieji žaidimai. (Laukas/ vidus)
17.00     Sudie, darželi: atsisveikinimai, pasilinkėjimai.

Jeigu ryte ateinate vėliau, drąsiai užeikite į virtuvę ir paprašykite 
valgyti. Vaisiai ir daržovės visad būtų matomoj vietoj grupėse. Taip pat jau turime ateinančių pedagogų rytus ir vakarus : muzikuojame su Austėja ir Iveta,žygiai ir kineziterapija su Agne, dailės ir amatų terapija su Gintare, ritminiai žaidimai su Goda, futbolas su Gedvinu, anglų kalba su Saule, fizinio lavinimo pamokėlės su Rūta, žygiai ir gamtos pažinimas su miškininku.

Trumpai apie mūsų taisykles:
  • slogos - prašymas - pastebėjus pirmus negalavimo simptomus pabūti su vaiku namuose, daugiau paslaugyti. Taip viskas truks trumpiau ir nebus kitų nuoskaudų, kad "mano buvo sveikas, o kiti užkrėtė".
  • Oras permainingas, įdėkite drabužių. Galite tiesiog patepti panoses sviestmedžiu ar užlašinti ant drabužėlių mairūnų eterinio aliejaus.
  •  Jeigu atvedate ir galvojate, kad norite pasaugoti ir nenorite permainingo oro - tuomet mes į lauką vis tiek eisime, bet vesime pasivaikščioti - kad nesušiltų, neišsidūktų, nekištų rankų į jau šalantį smėlį.
  •  Jau pradėjome veiklas, todėl rytai nuo 9 iki 10.30 yra grupelėse. Tie, kurie ateina anksti iki pusryčių - patenka į ryto ratą - jei bus vaikams jaukiau, jį nuolat darysime salėje. Nereikės ieškoti, į kurią grupę nuvesti. Kol visi pratinamės prie ritmo - normalu, kad vaikas gali susirasti vieną žmogų, prie kurio jam ramiau pasilikti. Leiskite, vėliau pripras. Lieskite pasilikti net ir ne grupėje su visais, o kabinete, virtuvėje, ant sofos prie kabineto. Kai kurie jau turi pasirinkę savo saugumo zonas.
  • Jolanta jau laukia su naujomis šio sezono sutartimis tų, kurie lanko seniau. Laukiame ir sveikatos pažymų.
  • Ketvirtadienio ir penktadienio vakarais jau veikia mūsų krautuvėle. Joje rasite ir ūkininkų lauknešėlių, ir mūsų gaminių. Šio rudens naujiena - sveikuoliški daržovių pyragai.
 

Čia nėra nė vienos tokios pačios dienos, vienodos valandos ir tokio paties veido pirmadienio. Žinoma, mūsų dienotvarkė labai ritmiška, bet kas pasakys, kad per kasdienį pietų miegelį gali susapnuoti tą patį sapnelį? Vaikai čia valgo tris kartus per dieną. Miega popiečio metu. Kas rytą daro specialią mankštą ir masažuoja vieni kitus. Mokosi susitelkti, kitaip tariant, kelias minutes medituoja. Žiemą vasarą kasdien eina į lauką, o kai sužaliuoja medžiai ir žolė - ten ir gyvena. Dažną popietę pas mus atvyksta viešnia ar svečias ir mes mokomės, kas nauja ekologiškame ir sveikame pasaulyje. Kiekvieną dieną rūpinamės gamta ir draugu, o kas mėnesį rengiame šventes. Kas vakarą nustebiname tėvelius.

Darbo laikas

I - IV 7.30 - 18.30
V 7.30 - 18.00